Kontakt

Zapisz się na newsletter

Nasz Newsletter to cykl 17 inspirujących treści na temat poszczególnych SDGs, rozsyłany w ramach Kampanii 17/17. Korzystając z naszego Newslettera otrzymasz dostęp do najciekawszych informacji o SDGs, przykładach dobrych praktyk oraz inicjatywach, do których można dołączyć, by wspólnymi siłami zmieniać świat na lepsze.

Zgoda Użytkownika

 Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newsletterafirmy CSR Consulting Małgorzata Greszta oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma CSR Consulting Małgorzata Greszta, ul. Kamykowa 1, 03-289 Warszawa. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby komunikacji związanej z Kampanią 17/17. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Udostępniając adres e-mail zachowujesz prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: krzysztof.greszta@csr-consulting.pl

MAŁGORZATA GRESZTA
Partner Zarządzajacy

)  662 347 471
* malgorzata.greszta@csr-consulting.pl


CSR CONSULTING

ul. Pelplińska 8b
01-683 Warszawa
www.csrconsulting.pl

 

← Powrót do Strony głównej