ZGŁOSZENIE

Kalendarz wydarzeń

czwartek

17.05.2018

WARSZAWA

Konferencja

Kampania 17. Celów: Forum Inspiracji

Zapraszamy na drugą edycję FORUM INSPIRACJI – konferencję, której celem jest pokazanie biznesowego wymiaru Celów Zrównoważonego Rozwoju i możliwości włączenia się przedsiębiorstw w ich realizację.

Forum jest częścią KAMPANII 17 CELÓW – inicjatywy prowadzonej w szerokim partnerstwie  firm i instytucji,  mającej za zadanie zachęcenie polskiego biznesu do podjęcia działań na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju i wykorzystania szans biznesowych płynących z Agendy 2030. Realizowana w 2018 r. II już edycja kampanii prowadzona jest pod hasłem 2018: NOWE IDEE i skupia się na wypracowywaniu biznesowych pomysłów i narzędzi.

Honorowy patronat nad Kampanią objęło Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.

TERMIN:    17 maja 2018 r.
MIEJSCE:   WARSZAWA, The Heart Warsaw, Plac Europejski 1

AGENDA (PDF)

środa

06.12.2017

Ministerstwo Rozwoju

Konferencja

Podsumowanie Kampanii 17/17

Razem z Ministerstwem Rozwoju zapraszamy na konferencję SDG 17: PARTNERSTWA NA RZECZ CELÓW ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU, podczas której podsumujemy zakończoną niedawno Kampanię 17/17. W jej trakcie, przez 17 tygodni przybliżaliśmy firmom 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju i związane z nimi szanse biznesowe.

Podczas konferencji zaprezentujemy rezultaty Kampanii i przedstawimy – związane z tym tematem – nasze plany na przyszły rok. Udostępnimy również drugą część publikacji SDGs W PRAKTYCE. PRZEWODNIK DLA FIRM przedstawiającą analizę Celów dla kolejnych branż.

Konferencja jest bezpłatna, ale wymaga wcześniejszej rejestracji i potwierdzenia organizatora.

TERMIN:   6 grudnia 2017 r.
MIEJSCE: Ministerstwo Rozwoju, ul. Wspólna 2/4, sala im.  Grażyny Gęsickiej

LIST MINISTRA JERZEGO KWIECIŃSKIEGO (PDF)
AGENDA (PDF)

poniedziałek

25.09.2017

Warszawa

Warsztat

SDGs dla branży ochrony zdrowia

Warsztat SDGs – MAPA DZIAŁAŃ BRANŻY OCHRONY ZDROWIA W POLSCE. Celem warsztatu jest strategiczne spojrzenie na potencjał działań sektora ochrony zdrowia i opracowanie kluczowych kierunków działań wspierających realizację Agendy 2030 w Polsce. Partnerem branżowym warsztatu jest Grupa Polpharma.

Spotkanie odbędzie się w ramach KAMPANII 17/17 na rzecz Celów Zrównoważonego Rozwoju (Sustainable Development Goals – SDGs), realizowanej pod patronatem honorowym Ministerstwa Rozwoju, w partnerstwie merytorycznym z Centrum UNEP/GRID-Warszawa, Forum Odpowiedzialnego Biznesu i Global Compact Network Poland.

OSOBA KONTAKTOWA:

Krzysztof Greszta
tel. 509 492 628
krzysztof.greszta@csr-consulting.pl

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc udział w warsztacie wymaga zgłoszenia i mailowego potwierdzenia przez organizatora.

poniedziałek

19.06.2017

Warszawa

Warsztat

SDGs dla branży spożywczej

Warsztat nt. Celów Zrównoważonego Rozwoju dla branży spożywczej, podczas którego specjaliści z tego sektora wspólnie wskażą cele najistotniejsze dla branży w Polsce. Na warsztat zapraszamy przedstawicieli firm będących producentami i dystrybutorami żywności.

Warsztat realizowany jest w ramach programu SDGS W PRAKTYCE. Partnerem Branżowym warsztatu jest Carrefour Polska a Partnerem Merytorycznym Global Compact Network Poland.

 

OSOBA KONTAKTOWA:

Krzysztof Greszta
tel. 509 492 628
krzysztof.greszta@csr-consulting.pl

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc udział w warsztacie wymaga zgłoszenia (wszystkie pola w formularzu) i mailowego potwierdzenia przez organizatora.

środa

17.05.2017

Warszawa

Konferencja

SDGs w praktyce. Inspiracje dla biznesu.

Zapraszamy na konferencję inaugurującą Kampanię 17/17. Jest ona kolejnym przedsięwzięciem realizowanym w ramach programu SDGs W PRAKTYCE.

Podczas konferencji pokażemy przykłady innowacyjnych projektów biznesowych realizujących poszczególne Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ (SDGs), przyjrzymy się różnym modelom partnerstwa, przedyskutujemy szanse i wyzwania dla firm w Polsce wynikające z implementacji Agendy 2030.

Kampania 17/17 powstała z inicjatywy firmy doradczej CSR Consulting i jest realizowana w partnerstwie z Centrum UNEP/GRID-Warszawa, Forum Odpowiedzialnego Biznesu i Global Compact Network Poland. 

Honorowy patronat nad Kampanią objęło Ministerstwo Rozwoju.

Więcej informacji >>

AGENDA (PDF)

czwartek

17.11.2016

Warszawa

Targi CSR

Premiera przewodnika SDGs dla firm

Zapraszamy na Targi CSR, które odbędą się w Warszawie 17 listopada 2016 r. O 10:45 przy naszym stoisku (nr 60) odbędzie się premierowa publikacja raportu “SDGs w praktyce. Przewodnik dla firm” przygotowanego w ramach projektu SDGs w praktyce.

Osoby zainteresowane publikacją prosimy o zgłoszenie tego poprzez formularz obok. →

czwartek

03.11.2016

Warszawa

Warsztat

SDGs dla branży finansowej

Warsztat nt. Celów Zrównoważonego Rozwoju dla branży finansowej, na którym specjaliści z tego sektora wspólnie wskażą cele najistotniejsze dla branży w Polsce. Partnerem Branżowym warsztatu jest Bank BGŻ BNP Paribas.

Osoba kontaktowa:

Krzysztof Greszta
tel. 509 492 628
krzysztof.greszta@csr-consulting.pl

piątek

14.10.2016

Warszawa

Rada Ekspertów

Spotkanie Rady Ekspertów

Spotkanie Rady Ekspertów, która zweryfikowała ustalenia poszczególnych grup branżowych.

wtorek

27.09.2016

Warszawa

Warsztat

SDGs dla branży paliwowo-energetycznej

Warsztat nt. Celów Zrównoważonego Rozwoju dla branży paliwowo-energetycznej, na którym specjaliści z tego sektora wspólnie wskażą cele najistotniejsze dla branży w Polsce.

Partnerem branzowym warsztatu jest PKN Orlen.

Osoba kontaktowa:

Krzysztof Greszta
tel. 509 492 628
krzysztof.greszta@csr-consulting.pl